چربی زدای قوی خانگی برای هود

آنچه در این مقاله می خوانید...

چربی زدای قوی خانگی برای هودخرید چربی زدای قوی خانگی برای هود
چربی زدای قوی خانگی برای هود

چربی زدای قوی خانگی برای هود

چربی زدای قوی خانگی برای هود

چربی زدای قوی خانگی برای هود

هودها در مرکز سیل آلودگی به چربی قرار دارند. از طرفی پاک کردن آنها نیز به راحتی گاز یا کف آشپزخانه نیست. به همین دلیل هنگام پاک کردن هودها نیاز به یک چربی زدای قوی خانگی بیشتر احساس می شود. شرکت روشاپاک با تولید چربی زدای قوی خانگی برای هود آشپزخانه این نگرانی شما را برطرف کرده است. مطمئنا با یک بار خرید و استفاده از این محصول شما نیز به جمع مصرف کنندگان همیشگی آن می پیوندید.
چربی زدای قوی خانگی روشاپاک،با غلظت و قدرت بالا برای چربی زدایی سطوح آشپزخانه

غلظت بالای ماده چربی زدا ، آن را به پاک کننده ای قوی و مقرون به صرفه برای پاک کردن سطوح تبدیل کرده است. با وجود غلظت و قدرت پاک کنندگی بالا مقدار کمی از آن برای پاک کردن سطح وسیعی کافیست. به همین دلیل خرید این محصول بسیار مقرون به صرفه است.

چربی زدای قوی خانگی برای هود

خرید چربی زدای قوی خانگی برای هود

محصولی غیر قابل اشتعال

امنیت خاطر حین استفاده از محلول های شوینده و پاک کننده نیز موضوع بسیار مهمی است. بر اساس آزمایشات انجام شده این محصول غیر قابل اشتعال است و مشتریان نگرانی از بابت شعله ور شدن آن در صورت مجاورت با حرارت گاز در آشپزخانه ندارند. با توجه به داشتن ظرفی با درب پلمپ شده درب آن نیز به صورت ناخواسته و ناگهانی باز نمی شود.
شوینده ای قلیایی رو به خنثی

شاید با شنیدن اینکه این ماده یک شوینده قوی است این فکر به ذهن متبادر شود که با توجه به قدرت بالای پاک کنندگی آن ممکن است به هود شما حین شستشو و پاک کردن آسیب برسد. در صورتی که PH این ماده در محدوده خنثی قرار دارد و فاقد اثرات خورندگی روی سطوح است.در واقع ترکیب آن قابلیت پاک کنندگی کامل  چربی ها و آلودگی ها را دارد بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطوح برسد.
یک محصول تمام عیار برای پاک کردن چربی های هود

یکی از دغدغه های همیشگی در تمیز کردن آشپزخانه تمیز کردن هود است. با استفاده از چربی زدای قوی خانگی روشاپاک، هود آشپزخانه خود را تمیز کنید بدون اینکه دچار خوردگی شود. با توجه به قدرت پاک کنندگی بالای این ماده برای تمیز کردن هود آشپزخانه اصلا به دردسر نمی افتید. غیر قابل اشتعال و کم خطر بودن نیز از دیگر ویژگی های قابل توجه این محصول به شمار می رود.  

چربی زدای قوی خانگی برای هود

چربی زدای قوی خانگی برای هود

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.