پخش عمده حذف رد لاستیک از سنگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

اطلاعاتی درباره حذف رد لاستیکفروشگاه محصولات حذف رد لاستیک از سنگ

پخش عمده حذف رد لاستیک از سنگ با بهترین برند ها به صورت آنلاین انجام می شود که این باعث گردیده محصول به راحتی در دسترس مشتریان قرار بگیرد.

حذف رد لاستیک با استفاده از مواد شوینده صنعتی تاف کلینر انجام می شود و می تواند لکه های ناشی از رد لاستیک را از روی سطوح مختلفی مانند سنگ، موزاییک، آسفالت و… از بین ببرد.

پخش عمده حذف رد لاستیک از سنگ

 

 

اطلاعاتی درباره حذف رد لاستیک

 

 

اطلاعاتی درباره حذف رد لاستیک

 

حذف رد لاستیک با استفاده از مواد شوینده صنعتی تاف کلینر انجام می شود و قادر است بدون این که به سطح مورد نظر آسیبی وارد کند جای رد لاستیک و انواع آلودگی ها و لکه های روی سطح را از بین ببرد این ماده بین ۸ تا ۹ میزان PH آن می باشد و می توانید به همراه ماشین آلات نظافتی مکانیزه مانند اسکرابر صنعتی به راحتی از این ماده شوینده استفاده کنید و با آغشته کردن آن روی سطح تمام لکه های ناشی از رد لاستیک که روی سطح ایجاد شده است را از بین ببرید.

برای استفاده ماده شوینده صنعتی تاف کلینر حذف لاستیک باید آن را با آب رقیق کنید و میزان ترکیبی آن با آب ۱ به ۵۰ تا ۱ به ۱۰۰ می باشد اگر می خواهید این ماده شوینده را داخل مخزن دستگاه زمین شوی صنعتی بریزید باید نسبت ترکیب آن با آب ۱ به ۱۰۰ تا ۱ به ۲۰۰ باشد و برای استفاده از آن باید نکات ایمنی را رعایت کنید و از عینک و دستکش در هنگام کاربرد این محصول استفاده کنید و در صورت تماس با پوست باید سریع پوست خود را بشویید.

از خصوصیات حذف رد لاستیک می توان به خاصیت تمیزکنندگی بالایی آن اشاره کرد که می تواند تمام لکه های سیاه ناشی از عبور لاستیک های انواع خودرو ها را از بین ببرد بدون این که به روی سطح آسیبی وارد شود و همین باعث شده فروشنده حذف رد لاستیک بتواند بازار پر فروشی را کسب نماید.

فروشگاه محصولات حذف رد لاستیک از سنگ

 

 

فروشگاه محصولات حذف رد لاستیک از سنگ

 

فروشگاه محصولات حذف رد لاستیک از سنگ انواع برند ها را با مناسب ترین قیمت به صورت اینترنتی در اختیار مشتریان می گذارد تا خریدی مطمئن برای تمام مصرف کنندگان و فعالان این عرصه فراهم شود علاوه بر این مزیت های فراوان استفاده از حذف رد لاستیک باعث شده فروشگاه آن بتواند در آمد خوبی را کسب کند که به گزینه های زیر می توان اشاره کرد:

  • به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.
  • هیچ گونه آسیبی به روی سطح مورد نظر وارد نمی کند.
  • قدرت تمیز کنندگی بالایی دارد.
  • با استفاده از بهترین و درجه یک ترین مواد اولیه مرغوب تولید شده است.
  • تمام استاندارد های روز دنیا در ساخت آن رعایت شده است.
  • در بسته بندی با حجم های مختلفی عرضه می شود.
خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.