پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه

آنچه در این مقاله می خوانید...

پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزهپاک کننده گریس و روغنخرید پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه
پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه

پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه

پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه

پاک کننده روغن و گریس R102
پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه

محصولی خاص برای از بین بردن لکه های روغن و چربی از قطعات صنعتی،ماشین آلات و ابزار صنعتی و سطوح ساخته شده از سنگ طبیعی، انواع فلزات، سرامیک،  بتن.


OIL & GREASE REMOVER محصولی است که به طور خاص برای استخراج و از بین بردن لکه ها از مواد روغنی ریخته شده مانند: روغن پخت و پز، بقایای مواد غذایی چرب، روغن موتور، روغن معدنی، سوخت دیزل، گریس و روان کننده ها می باشد.
این محصول همچنین بر روی رسوبات باقی مانده چربی های سنگین موثر است.


قدرت چربی بری و غلظت OIL &GREASE REMOVER
 اثر چربی زدایی محصول را افزایش داده و لکه های عمیق، قدیمی و سرسخت را از بین می برد. همچنین به دلیل ویسکوزیته، استفاده از آن بر روی سطوح عمودی آسان است.


OIL & GREASE REMOVER مستقیماً روی چربی ها اعمال میکند تا بدون نیاز به کار و انرژی بیشتر روی چربی پاک شود.
عملکرد آن سطح را خراب نمی کند و حتی می تواند بر روی مواد حساس مانند سنگ مرمر و سنگ های طبیعی ظریف تر استفاده شود.

حذف کننده روغن و گریس R102


پاک کننده روغن و گریس R102

R102- Oil & Grease Remover برای تمیز کردن دستی و مکانیزه قطعات و تجهیزات صنعتی ،کف‌پوش‌های اپوکسی، سطوح سرامیکی و سایر لایه‌های مقاوم در برابر قلیایی در زمانی که گریس یا سایر کثیفی‌های درشت باید پاک شوند، استفاده می‌شود.
در آشپزخانه‌های بزرگ، هتل‌ها، عملیات‌ نظافت صنعتی، عملیات چربی زدایی، قطعات خودرو و غیره.
این شوینده قلیایی است و دارای PH =13 میباشد.

R102- Oil & Grease Remover مخصوصاً زمانی توصیه می شود که عمق لایه های چربی و گریس زیاد باشد و به یک پاک کننده قوی چربی نیاز باشد.
R102- Oil & Grease Remover یک ماده تمیز کننده قلیایی برای از بین بردن چربی، روغن، واکس، دوده، ترکیبات کربنی، گریس و سایر کثیفی های سرسخت است.
این محصول فوق العاده،عاری از هرگونه مواد سمی، فسفات ها و مواد با خورندگی سطوح است.

R102

پاک کننده گریس و روغن

HEAVYDUTY_DEGREASER
چربی گیر سنگین چربی / گریس / روغن  صنعتی 

چربی گیر 10 و 20 لیتری R102

چربی‌گیر چند منظوره قدرتمند و موثر بر چربی، روغن و گریس در مناطق صنعتی، رستوران‌ها و غذاهای آماده.
Degreaser Heavy Duty
چربی زدای قوی R102
یک شوینده قدرتمند چند منظوره است که برای طیف وسیعی از کاربردهای تمیز کردن در آشپزخانه ها، عملیات نظافت کارخانجات و صنایع عمومی توسعه یافته است.
چربی و خاک های چرب رسوب شده را از انواع سطوح سخت از جمله سطوح و قطعات کارخانجات و کارگاه های صنعتی،ماشین آلات و تجهیزات،هود ،اجاق گاز، سرخ کن ها، سینی های فر، کف و دیوارها به سرعت پاک می کند که در آب گرم و سرد موثر است.
مناسب برای استفاده بر روی تمامی سطوح سخت قابل شستشو و حذف خاک های سنگین و چرب در مهندسی و صنایع عمومی.


خرید پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه

در صنایع گوناگون ، ابزار های مختلف صنعتی در انجام کار های مختلف، مدام با چربی های گوناگون کثیف می شوند و احتیاج به تمیز کردن و رسیدگی دارند که برای انجام درست این کار و فعالیت باید از یک پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه صنعتی استفاده کرد تا نتیجه ای جذاب را دید و کاملا بهداشتی به کار خود ادامه داد.
مراکز پاک کننده چربی به منظور آسان تر کردن کار در صنایع گوناگون ، دست به تولید پاک کننده های چربی زده اند که به طور کلی عملکرد آن ها مانند صابون ها هست و در برابر چربی ها دقیقا مانند صابون ها عمل می کنند اما با این تفاوت که قدرت تمیز کنندگی و پاک کنندگی آن ها بسیار بسیار بالا تر از صابون های موجود در بازار است.
این پاک کننده های چربی صنعتی انواع گوناگونی دارند اما کار اصلی تمام آن ها حل کردن چربی در خود و تمیز کردن محیط و ابزار های صنعتی از آلودگی است.

پاک کننده های صنعتی موجود در بازار هم قلیایی هستند و خریداران با توجه به نیاز خود از آن ها استفاده می کنند، پاک کننده های قلیایی بیشتر برای پاک کردن آلودگی هایی از جنس چربی و روغن استفاده می شوند و سطوح و دستگاه ها را از این آلودگی ها پاک می کنند، و پاک کننده های اسیدی هم بیشتر برای پاک کردن زنگ زدگی های سطوح و دستگاه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و این گونه خریداران را از زنگ زدگی ها دور می کنند.

با توجه به تمام نکات گفته شده، انتخاب درست نوع پاک کننده ی چربی صنعتی در رضایت مصرف کننده گان بسیار مهم است زیرا ما باید با اطلاعات کافی دست به خرید بهترین و مناسب ترین پاک کننده بزنیم و آن گاه کیفیت آن را بسنجیم و آن کالا و پاک کننده را قضاوت کنیم.

تولید انواع پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه صنعتی

اگر به دنبال بهترین پاک کننده چربی در بازار می گردید باید بگوییم که شما با گستره ی وسیعی از محصولات رو به رو خواهید شد زیرا امروزه تولید کننده گان دست به تولید بسیاری از پاک کننده های چربی صنعتی با کیفیت زده اند و آن را در بازار در اختیار خریداران قرار داده اند که از نظر کیفیت و رضایت مشتری می توانند با محصولات خارجی رقابت کنند .

نمونه های داخلی و با کیفیت این پاک کننده ها قیمت بسیار مناسبی دارند و بسیار مقرون به صرفه تر از نمونه های خارجی شان هستند و تمام تلاش آن ها راضی نگه داشتن مشتری هایشان است.
شرکت  روشاپاک ، تولید کننده انواع  شوینده های صنعتی  در کشور ، محصولات با کیفیت خود را در سرتاسر کشور ارایه میدهد و توانسته نیاز مصرف کنندگان را در داخل کشور برطرف سازد.

پاک کننده چربی دستگاه های مکانیزه

بازار فروش شوینده های صنعتی

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.