نمایندگی فروش چربی زدای قوی صنعتی رستورانها

آنچه در این مقاله می خوانید...

نمایندگی فروش چربی زدای قوی صنعتی رستورانهامزایای چربی زدای قوی صنعتی رستورانها
چربی زدای قوی صنعتی رستورانها

چربی زدای قوی صنعتی رستورانها

نمایندگی فروش چربی زدای قوی صنعتی رستورانها

نمایندگی فروش چربی زدای قوی صنعتی رستورانها

چربی زداها زیر گروه شوینده های صنعتی بوده و به صورت مواد فعال سطحی عمل می کنند. با پیشرفت فنآوری در زمینه های مختلف تولید شوینده ها و پاک کننده ها نیز تحولات چشم گیر و مطلوبی داشته اند ؛ شوینده هایی تولید شده اند که جایگزین مناسبی برای اسید نیتریک و سود به شمار می روند. چربی زدای قوی صنعتی رستورانها نیز محصول پیشرفت های حاصل شده در زمینه تولید این نوع محصولات هستند.

چربی زدای قوی صنعتی رستورانها

مزایای چربی زدای قوی صنعتی رستورانها

استفاده از چربی زدای قوی صنعتی به کاهش مصرف آب در رستورانها کمک میکند.

با وجود یک چربی زدای قوی شما نیاز کمتری به استفاده از آب برای زدودن چربی ها و آلودگی های مختلف دارید. به این ترتیب نه تنها هزینه آب مصرفی شما کاهش پیدا می کند، بلکه به کشور خود نیز خدمتی کرده اید.

همه ما به یاد می آوریم از دوران کودکی در مدرسه و حتی قبل تر از آن در مهدهای کودک یکی از آموزش های اصلی که به ما داده می شد صرفه جویی در مصرف آب بود. تاکید همیشگی بر صرفه جویی در مصرف آب نشان دهنده جدی بودن موضوع کمبود آب است. پس حالا که چربی زداهای قوی R102 با تمام مزایا و تاییدیه ها تولید شده و در بازار موجود است ما نیز از مزایای آن به نفع خود و کشورمان استفاده کنیم.
از پاک کننده ای استفده کنید که به سطوح آسیبی نزند.

با توجه به هزینه بالای تهیه ابزارها و لوازم و نیز ساخت و تعمیر بخش های مختلف رستوران باید از مواد پاک کننده ای برای تمیزکاری و پاک کردن سطوح استفاده کرد که ضمن پاک کردن چربی ها و آلودگی ها باعث ایجاد خوردگی روی سطوح نشود. با توجه به PH مناسب چربی زداهایی از قبیل R102 شما موفق به تمیزکاری کامل چربی ها از روی سطوح می شوید بدون اینکه آسیبی به آنها وارد شود.
افزایش سرعت تمیزکاری

در آشپزخانه های صنعتی از قبیل رستوران ها ممکن است شما در طول روز حداقل چند بار نیاز به تمیزکاری سطوح و لوازم داشته باشید. در صورت استفاده از چربی زدای قوی صنعتی رستورانها سرعت کار شما افزایش می یابد. افزایش سرعت کار به شما کمک می کند که از نیروی انسانی خود در زمینه های دیگر استفاده کنید و کیفیت خدمات خود را افزایش دهید. جان کلام اینکه استفاده از امکانات و ابزارهای مطلوب به شما در ارائه خدمات مطلوب تر، رضایت بیشتر مشتری و لذت بردن از کسب و کارتان کمک می کند.

R102 ، چربی زدای قوی صنعتی رستورانها میباشد.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.