09120308602

محصولات پاک کننده و چربی زدای روشاپاک

نمایندگی فروش پراستیک اسید صنایع فاضلابی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات پراستیک اسید صنایع فاضلابیقیمت خرید پراستیک اسید صنایع فاضلابی

نمایندگی فروش پراستیک اسید صنایع فاضلابی این محصولات در قوطی هایی با وزن های متفاوت به فروش می‌ رسند که قیمت آنها با توجه به وزن بسته بندی این کاملا متفاوت می باشد این نمایندگی با فروش مرغوب ترین نوع این محصولات را به صورت عمده به دیگر فروشگاه‌ های فروش این محصولات عرضه می کند و از این طریق توانسته است میزان فروش محصولات خود را افزایش دهد و سود بالایی را کسب نماید.

نمایندگی فروش پراستیک اسید صنایع فاضلابی

مشخصات پراستیک اسید صنایع فاضلابی

مشخصات پراستیک اسید صنایع فاضلابی پراستیک اسید صنایع فاضلابی نوعی اسید با فرمول شیمیایی خاص می باشد که در صنعت فاضلابی از میزان فروش بالایی برخوردار است این محصولات معمولاً دارای مشخصات خاص به خود می باشند که از مشخصات پراستیک اسید می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • این محصول نوع اسید با بوی تند بوده که به عنوان ماده خورنده و ویژگی گندزدایی و ضدعفونی کننده مورد استفاده قرار می‌ گیرد و از بهترین نوع این کالا برای ضدعفونی نمودن فاضلاب ها می باشد.
  • این محصول با واکنش در آب اکسیژن و استیک اسید می‌ تواند یک ماده ضد عفونی کننده قوی را به وجود آورد.
  • معمولاً سطح پراستیک اسید در این کالا ۲۰ درصد می باشد که موجب از بین بردن انواع باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها می شود‌.
  • ضمن این که باید عنوان شود مرغوب ترین نوع این محصولات با استفاده از بهترین مواد اولیه تهیه شده و خاصیت گند زدایی بالایی دارند.

قیمت خرید پراستیک اسید صنایع فاضلابی

قیمت خرید پراستیک اسید صنایع فاضلابی قیمت خرید پراستیک اسید فاضلابی در وبسایت رسمی فروش این نمایندگی به صورت روزانه درج می گردد و متقاضیان می توانند قبل از خرید این کالا با مراجعه به این سایت از قیمت انواع مختلف این محصولات مطلع گردند‌

همچنین این سایت قابلیت سفارش آنلاین را نیز دارا می باشد که خریدار می تواند از این سایت محصولات خود را ثبت سفارش نماید تا در کمترین زمان ممکن برایش ارسال گردد، مرغوب ترین اسید های موجود در این سایت به صورت مستقیم و بدون واسطه از تولید کنندگان خریداری می‌ شوند و با حذف واسطه‌ ها و دلالان که موجب افزایش قیمت این کالا می‌ گردند بهترین اسید ها را با قیمت درب کارخانه به مشتریان عرضه می کنند‌ بنابراین خرید از این فروشگاه می تواند از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه تر گردد.

ضمن این که فروشندگان این مرکز فروش با در نظر گرفتن توانایی و قدرت خرید خریداران برای تهیه این کالا قیمت آن ها را به طرز چشمگیری کاهش داده و توانسته اند میزان فروش محصولات خود را چندین برابر نمایند و از این طریق پاسخگوی نیاز مشتریان خود در بازار داخلی و هم در بازار بین المللی باشند.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09120308602 تماس حاصل فرمایید.

مدیر فروش شرکت روشاپاک

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.