09120308602

محصولات پاک کننده و چربی زدای روشاپاک

چون کارخانه تولید کننده هستیم، کمترین حجمی که میتوانیم در خدمت مشتریانِ عزیزمان باشیم یک گالن 20 لیتر است و کمتر از این مقدار، امکان ارسال مقدور نمیباشد.

مرکز پخش تمیز کننده سیاهی رد لاستیک

آنچه در این مقاله می خوانید...

تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasolشوینده قوی Gammasolخرید تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasol

تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasol

تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasol

🏆 تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasol
💠 شوینده Gammasol با توجه به ویژگی منحصر به فردی که دارد، در موارد مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و افراد زیادی آنرا مورد استفاده قرار میدهند. 
💠 در شرکت روشاپاک Gammasol به صورت عمده و مستقیم در دسترس خریداران قرار داده اند تا همه افراد بتوانند، کیفیت خوب محصول را مشاهده کنند و قیمتی مناسب برای آن پرداخت نمایند.

💠 امروزه انواع تمیز کننده ها را شما می توانید، در بازار مشاهده کنید که برندهای مختلفی آنها را تولید کرده اند و با ویژگی های گوناگون به بازار عرضه نموده اند.
💠 آشنایی بیشتر با آنها می تواند، به شما کمک کند، نمونه‌ای را خریداری کنید که با نیازهای شما هماهنگی داشته باشد و بتوانید در طولانی مدت از فواید آن ها بهره ببرید.
💠 در این قسمت با ما همراه شوید تا با تمیزکننده Gammasol آشنا شوید که قابلیت‌های جدیدی را برای آن تعریف کرده اند:

💠 در فرمولاسیون ویژه‌ای که برای Gammasol در نظر گرفته اند، ترکیباتی به آن اضافه کرده اند که بتوانند تمیز کننده قوی نسبت به نمونه های قبلی باشند و برای سطوح مختلف مورد استفاده قرار گیرند و بتوانند، روغن و سیاهی هایی که در اثر عوامل مختلف به وجود می‌آید، آنها را تمیز کنند.

💠 همچنین ضد عفونی کننده قوی نیز به آن اضافه کرده اند که علاوه بر این که باعث از بین رفتن سیاهی ها می شود، بتواند میکروب زدایی را نیز در آنها انجام دهند و سطوح کاملاً بهداشتی میشوند .

💠 نرم کننده های قوی نیز در Gammasol به کار رفته است و هنگامی که آنها را مورد استفاده قرار می دهند، علاوه بر ضد عفونی، زدودن سیاهی ها، نرم کنندگی را در آنها حس خواهید کرد که مانع زبر شدن سطوح میشوند.

Gammasol

شوینده قوی Gammasol

🏆 تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasol
🧊 شوینده صنعتی مایع و پاک کننده Gammasol
🧊 شوینده قلیایی 
🧊 پاک کننده ایمن و بی خطر
🧊 برند: روشاپاک

🧊 نام: پاک کننده Gammasol

🧊 وزن: یک گالن 20 لیتری

 قابل اجرا بر روی:
🧊 پاک کردن آلودگیهای روغنی و چرب و ترکیبات کربنی و دوده و رد لاستیک از روی سنگ مرمر، گرانیت، سنگ های تیشه ای، بتن، سیمان، کاشی و سرامیک 
🧊 تمیز کردن سنگ در آشپزخانه، حمام، استخر و سالن نمایشگاه.
معرفی محصول Gammasol :
🧊 پاک کننده Gammasol دارای افزودنی های فعال مختلف و عوامل غیر خورنده است که می تواند به طور موثر لکه ها، جرمهای سیاه، چربی و روغن، دوده، رد لاستیک را از روی سنگ و سطوح سخت مثل موزاییک تمیز کند.
🧊 Gammasol یک نوع پاک کننده عمیق برای سنگ است.
🧊 Gammasol به درخشندگی و سطح سنگ آسیب نمی رساند.
🧊 می توان از Gammasol در دمای معمولی استفاده کرد بدون اینکه آسیبی در سنگ باقی بماند که خرابی و خورندگی روی خود سنگ ندارد.


خرید تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasol

🏆 Gammasol شوینده قلیایی قوی

مناسب برای :
🔰 سنگ مرمر، گرانیت، آگلومره، کوارتز، ماسه سنگ، سنگ آهک، موزاییک، کاشی و سرامیک و کلیه سطوح فلزی و پلاستیک
🔰 قابل استفاده در فضای داخلی و خارجی

🔰 شوینده قلیایی و لکه بر قوی مخصوص از بین بردن لکه ها، هاله های سیاه، کثیفی و چربی.
🔰 فاقد ترکیبات سمی کلر و فسفات و آمونیاک
🔰 فاقد بو و گازهای سمی
🔰 غیر خورنده و فاقد حلال های اسیدی
🔰 غیر قابل اشتعال و فاقد حلال های نفتی
🔰 سازگار با شخص مصرف کننده
🔰 سهولت در مصرف و آبکشی

🏆 تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasol
㊗ شرکت روشاپاک ، فروشنده انواع تمیزکننده ، به صورت عمده و مستقیم به بازار عرضه کرده است تا همه افراد بتوانند، کیفیت خوب نمونه‌ها را با قیمتی مناسب تجربه کنند.
㊗ همچنین راهنمای خریدی به آنها ارائه کرده است که در این راهنما در رابطه با چگونگی ارتباط برقرار کردن با کارشناسان شرکت، اطلاعات فراوانی را در اختیار خریداران می‌گذارد و افراد می‌توانند با کسب اطلاعات لازم نمونه‌هایی را خریداری کنند که کیفیت فوق العاده ای دارد و در طولانی مدت قابلیت استفاده دارند.
㊗ خوشبختانه نمونه ها با گنجایش های گوناگون به بازار عرضه شده اند و همه افرادی که آنها را خریداری کرده‌اند از خرید خود رضایت کامل دارند و باعث افزایش متقاضیان شده است.

تمیز کننده سیاهی رد لاستیک Gammasol

بازار فروش شوینده های صنعتی

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09120308602 تماس حاصل فرمایید.

مدیر فروش شرکت روشاپاک

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.