قیمت پاک کننده قوی چربی صنعتی ویژه رستورانها

آنچه در این مقاله می خوانید...

قیمت پاک کننده قوی چربی صنعتی ویژه رستورانهاعملکرد پاک کننده قوی چربی صنعتی - R102خرید پاک کننده قوی چربی صنعتی - R102
پاک کننده قوی چربی صنعتی ویژه رستورانها

پاک کننده قوی چربی صنعتی ویژه رستورانها

قیمت پاک کننده قوی چربی صنعتی ویژه رستورانها

قیمت پاک کننده قوی چربی صنعتی ویژه رستورانها
تمیزی در رستوران ها یکی از عوامل اساسی جلب رضایت مشتری و موفقیت به شمار می رود. هیچکدام از ما حاضر نیستیم که لذیذترین و خوشمزه ترین غذای دنیا را در رستورانی نه چندان تمیز بخوریم. بنابراین انتخاب صحیح  ضد عفونی کننده مناسب و پاک کننده قوی چربی صنعتی مخصوص رستوران ها بسیار مهم است.عملکرد پاک کننده قوی چربی صنعتی - R102

عملکرد پاک کننده قوی چربی صنعتی – R102
همه ما می دانیم که آب به تنهایی از پسِ پاک کردن چربی ها بر نمی آید. پاک کننده های چربی در زمینه پاک کردن چربی ها عملکردی تخصصی دارند. این مواد ابتدا لایه های چربی روی سطوح را تجزیه کرده و آنها را خرد می کنند. از طرف دیگر با کاهش کشش سطحی آب سبب افزایش اصطکاک بین آب و ذرات چربی می شوند. به این ترتیب به پاک کردن چربی ها از روی سطوح و تجهیزات کمک می کنند.
با پاک کننده R102 تمام سطوح براق میشود.

پاک کننده چربی تولید شده در شرکت روشا نه تنها چربی ها را به خوبی تمیز می کند، بلکه سطوح شما را برق می اندازد.
 مطمئناً شما و تمامی همکاران تان از کار کردن در چنین فضایی لذت می برید. مشتری نیز از میل کردن غذا در چنین محیطی لذت می برد. برای مشتری ها نیز علاوه بر طعم غذا ، رعایت تمیزی و اصول بهداشتی اهمیت قابل توجهی دارد.
در زمانِ کمتر تمیزکاری خود را انجام دهید.

زمان در آشپزخانه های صنعتی و رستوران ها بسیار مهم است. با استفاده از شوینده ها و پاک کننده های با کیفیت شما زمان کمتری برای تمیز کاری سطوح و تجهیزات نیاز دارید. پرسنل شما در این زمان ذخیره شده به کارهای دیگر خود می پردازند یا اینکه استراحت می کند. در هر دو حالت کیفیت خدمات ارائه شده در رستوران افزایش پیدا می کند. افزایش کیفیت خدمات رضایت بیشتر مشتری را به دنبال دارد. جلب رضایت مشتری نیز کلید موفقیت شما است. رستورانی که در جذب مشتری های خود موفق عمل نکند دیر یا زود میدان را به رقبا واگذار می کند.خرید پاک کننده قوی چربی صنعتی - R102

تمیزی یکی از ارکان اصلی موفقیت رستوران ها به شمار می رود. به همین دلیل صاحبان و سرپرستان رستوران ها علاوه بر کیفیت غذاها باید در انتخاب محصولات شوینده و پاک کننده دقت لازم را داشته باشند. پاک کننده قوی چربی صنعتی که در زمانی کوتاه تمام چربی ها را پاک کرده و سطوح را برق می اندازد پاسخگوی یکی از نیازهای اساسی رستوران ها است.R102 ، پاک کننده قوی چربی صنعتی ویژه رستورانها میباشد.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.