فروش چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذاییویژگیهای چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی
چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی

چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی

فروش چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی

فروش چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی

در صنایع غذایی نیاز به چربی زدا یک نیاز اساسی است. با استفاده از چربی زدای قوی خانگی در منزل و چربی زدای قوی صنعتی در صنایع ، چربی ها در زمانی کوتاه از روی سطوح پاک می شوند، بدون اینکه اثری از آنها باقی بماند. با توجه به تنوع محصولات ، شما این امکان را دارید که بر اساس نیاز خود از چربی زدای اختصاصی استفاده کنید.

چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی

ویژگیهای چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی

چربی زدای خاص و فاقد گاز و بخارات سمی

یکی از نکات مهم در رابطه با شوینده ها و مواد پاک کننده ایمنی هنگام استفاده است. با توجه به اینکه این چربی زداها  در آشپزخانه و محل طبخ غذا و صنایع وابسته استفاده می شوند. اهمیت موضوع چند برابر می شود.

 چربی زدای R102 فاقد گازها و بخارات سمی میباشد و شما این امکان را  دارید که حتی در محیط های  دربسته از این مواد استفاده کنید. استشمام این گازها که حین استفاده از بسیاری مواد پاک کننده غیراستاندارد اتفاق می افتد آسیب جدی به دستگاه تنفسی انسان وارد می کند. گاهی استنشاق یک بار گازهای خطرناک ، اثراتی طولانی مدت به جای می گذارد. حالا تصور کنید که در طول روز چند مرتبه از این مواد مورد استفاده قرار گیرد و با هر بار استفاده مقداری از گازها و بخارات وارد دستگاه تنفسی انسان شوند! چه بلایی به سر سلامتی انسان خواهد آمد؟؟!!
با استفاده از چربی زدای قوی صنعتی ، سطوح شما میدرخشد.

ویژگی چربی زدای R102 این است که این مواد نه تنها به خوبی از پس پاک کنندگی و زدودن چربی ها بر می آیند،
بلکه سطوح را براق می کنند. به اصطلاح سطوح تمیز شده برق می زند. کار کردن در چنین محیطی برای تمامی پرسنل لذت بخش و شیرین است. بنابراین استفاده از چربی زدای ویژه نه تنها لطف به مشتری است، بلکه برای خودتان نیز مفید خواهد بود و اثرات آن را در روحیه خود خواهید دید.
چربی زدایی ویژه تمامی سطوح

در صنایع غذایی شما با سطوح مختلفی سرکار دارید. استفاده از چربی زدایی سازگار با تمام سطوح از قبیل استیل، چدن، فولاد وآلومینیوم، مس و سنگ به نفع شماست. با استفاده از این محصولات  نیاز به پرداخت هزینه برای تهیه چربی زداهای سازگار با سطوح مختلف ندارید. علاوه بر این با استفاده از این مواد در زمان شما نیز صرفه جویی می شود؛ زیرا حین تمیز کاری مجبور به تعویض مداوم ماده پاک کننده مورد استفاده نخواهید شد.

R102 ، چربی زدای قوی صنعتی صنایع غذایی میباشد.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.