فروش چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتیکاربرد چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی
چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی

چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی

فروش چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی

چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی

آب به دلیل داشتن خاصیت کشش سطحی به تنهایی قادر به حذف لکه های چربی از روی سطوح نیست. مواد چربی زدا دو کار اصلی انجام می دهند. اول اینکه خاصیت کشش سطحی آب را از بین می برند و دوم اینکه لکه های چربی را به مولکول های کوچک تر تفکیک می کنند. در آشپزخانه های صنعتی که حجم غذاهای تهیه شده بالااست نیاز بیشتری به چربی زدای قوی صنعتی احساس می شود.
با یک چربی زدای قوی زمان کمتری برای نظافت نیاز دارید.

حتما شما خواننده عزیز به خوبی می دانید که حجم استفاده از مواد سرخ کردنی در آشپرخانه های صنعتی چقدر بالااست. به همین دلیل میزان آغشتگی لوازم، در و دیوار و کف به چربی نیز بسیار زیاد است. یک چربی زدای قوی به شما کمک می کند که در زمان بسیار کمی تمامی چربی ها را تمیز کنید.

 به این ترتیب نه تنها در زمان بلکه در انرژی شما نیز صرفه جویی می شود. در این صورت شما با خیال راحت روی سایر فعالیت و افزایش کیفیت خدمات متمرکز می شوید.
موفقیت از آن کسانی است از امکانات و فرصت های موجود به بهترین شکل استفاده می کنند.

چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی

کاربرد چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی

از بین رفتن بوی بد ناشی از تجمع چربیها با چربی زدای R102

با توجه به حجم بالای استفاده از روغن در آشپزخانه های صنعتی و تعداد زیاد ابزارها و تجهیزات مورد استفاده تجمع چربی منجر به بوی بد در آن می شود. استفاده از چربی زدایی که تمامی چربی ها را آن هم در زمانی کوتاه پاک کند شما را از این مشکل نجات می دهد. با وجود بوی بد در این آشپزخانه ها بسته به نوع آشپزخانه ممکن است توسط مسئول رده بالاتر یا مراکز بهداشتی مورد بازخواست قرار گیرید.
زدودن چربی ها در آشپزخانه های صنعتی نیاز به چربی زدای مخصوص دارد.

با وجود حجم بالای مواد غذایی سرخ کردنی و آغشتگی زیاد به چربی ها در آِشپزخانه های صنعتی شما مجبور به صرف زمان و استفاده از نیروی انسانی بیشتری برای زدودن چربی ها خواهید داشت. نکته منفی دیگر این است که شاید با این وجود نیز موفق به زدودن کامل چربی ها نشوید. مطمئنا این موضوع در کیفیت خدماتی که ارائه می دهید موثر است. بنابراین اگر می خواهید آشپرخانه ای با کیفیت بالا داشته باشید حتما از چربی زدای قوی صنعتی تایید شده استفاده کنید.

R102 ، چربی زدای قوی صنعتی آشپزخانه صنعتی میباشد.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.