فروش پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتیپاک کننده قوی چربی صنعتی - R102خرید پاک کننده قوی چربی صنعتی - R102
پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی

پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی

فروش پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی

فروش پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی

با توجه حجم بالای تهیه غذا در آشپزخانه های صنعتی میزان آغشتگی سطوح، تجهیزات و ابزارها به چربی نیز در آنها زیاد است. تمیز کردن این مقدار چربی با استفاده از پاک کننده ها و چربی زداهای موجود در بازار کار سختی است. ما در این مقاله شما را با پاک کننده قوی چربی صنعتی مخصوص آشپزخانه های صنعتی آشنا می کنیم.

پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی

پاک کننده قوی چربی صنعتی - R102

پاک کننده قوی چربی بدون اثر خورندگی
برخی از ضدعفونی کننده ها و چربی زداها عملکرد مطلوبی در پاک کردن دارند؛ اما مشکل اینجاست که عملکرد مطلوب آنها مستلزم عدم آسیب رسانی به سطوح است.
پاک کننده چربی صنعتی R102 با داشتن PH=6-7 تمام سطوح دیوار، کف و تجهیزات را راحت و سریع پاک می کند بدون اینکه باعث ایجاد خورندگی و آسیب شود.
پاک کننده ای مطابق با سلامتی کارکنان
پاک کننده چربی صنعتی روشا هیچگونه گاز و بخار سمی تولید نمی کند. کارکنان آشپزخانه های صنعتی ساعات طولانی در محل کار  حضور دارند. از طرفی حجم بالای آلودگی در این

پاک کننده چربی صنعتی روشا هیچگونه گاز و بخار سمی تولید نمی کند. کارکنان آشپزخانه های صنعتی ساعات طولانی در محل کار  حضور دارند. از طرفی حجم بالای آلودگی در این آشپزخانه ها نیاز به چندین بار تمیز کردن در طول روز دارد. ایمنی محصولات پاک کننده و ضدعفونی کننده موضوع بسیار مهمی است که سرپرستان و مسئولان باید مد نظر قرار دهند.

پاک کننده قوی چربی صنعتی روشا در عین تاثیر بسیار بالا هیچگونه بخار و گاز سمی تولید نمی کند. با خیال راحت از این محصول شگفت انگیز استفاده می کنید بدون اینکه نگران عوارض آن باشید.
با استفاده از پاک کننده و شوینده مطلوب ، در زمان و انرژی و هزینه ها صرفه جویی کنید

انتخاب پاک کننده یا ضد عفونی کننده مناسب از بین محصولات مختلف کار چندان راحتی نیست؛ اما شما چاره دیگری ندارید. باید زمان کافی برای بررسی محصولات مختلف و انتخاب یک محصول اختصاص دهید. زمانی که برای بررسی محصولات مختلف اختصاص می دهید در دراز مدت نوعی صرفه جویی در زمان است؛ زیرا محصول با کیفیتی که  انتخاب کرده اید تمیز کردن و زدودن آلودگی ها را در زمانی بسیار کوتاه تر نسبت محصولات مشابه انجام می دهد.

پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی

خرید پاک کننده قوی چربی صنعتی - R102

اگر شما مسئول یک آشپزخانه صنعتی هستید که روزانه حجم بالایی غذا در آن تهیه می شود ما به شما توصیه می کنیم برای یک بار هم که شده زمان کافی برای شناخت و انتخاب پاک کننده قوی چربی صنعتی اختصاص دهید. چربی زدای قوی صنعتی که در عین کیفیت بالا آسیبی به سلامتی کارکنان نرساند و در زمان کوتاهی تمامی چربی ها را از روی سطوح و تجهیزات پاک می کند.

پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی

R102 ، پاک کننده قوی چربی صنعتی آشپزخانه های صنعتی میباشد.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.