فروش انواع حذف رد لاستیک از سنگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه استفاده حذف رد لاستیکشرکت تولیدی حذف رد لاستیک از سنگ

حذف رد لاستیک از سنگ یک ماده شوینده بسیار قوی است که می ‌تواند انواع لکه های قوی مانند روغن های ماشین و موتور و رد لاستیک هایی که بر روی زمین بر جای می ماند را به طور کامل پاک سازد. لذا فروش این مواد شوینده روز به روز افزایش پیدا می ‌کند. فروش انواع حذف رد لاستیک از سنگ به روش های نوین و کاربردی نیز انجام می گیرد که با این روش های نوین خریداران به صورت راحت‌ تری به انواع این مواد شوینده دست می یابند.

فروش انواع حذف رد لاستیک از سنگ

نحوه استفاده حذف رد لاستیک

نحوه استفاده حذف رد لاستیک اگر به کف پارکینگ های تجاری و مسکونی توجه کنید، متوجه می شوید که در کف این اماکن رد لاستیک خودرو ها باقی مانده است که پاک کردن آن ها کاری بسیار دشوار است. برای پاک کردن رد لاستیک شما باید از شوینده های مخصوصی که قدرت چند برابری نسبت به مواد شوینده جرم گیر دارند، استفاده کنید.

این مواد تحت عنوان مواد حذف رد لاستیک در بازار شناخته می ‌شوند که می‌ توانند آلودگی‌ های ناشی از رد لاستیک را بدون این که به کف آسیب برسانند، به طور کامل پاک می کنند. این نوع از مواد شوینده حذف رد لاستیک غلظت بالایی دارند.

از همین جهت باید قبل از مصرف به نسبت مشخصی با حلال آب رقیق شوند. به طور کلی نحوه استفاده از حذف رد لاستیک به دو صورت دستی و مکانیزه انجام می شود. مصرف کنندگان باید هنگام استفاده از حذف رد لاستیک از دستکش های مخصوص استفاده کنند تا محلول به پوست و یا چشم آن ها آسیبی وارد نکند.

این شوینده صنعتی به دلیل دارا بودن ترکیبات کربنی بسیار مقاوم و پر قدرت است که می‌ توان با رقیق کردن آن حدود یک کیلومتر مربع را به طور کلی تمیز و پاک کرد. البته این نکته را باید ذکر کنیم که نسبت ترکیب این ماده شوینده با آب به حجم آلودگی و کثیفی بستگی دارد. طبیعتا هر چقدر میزان آلودگی بیشتر باشد باید محلول آب و شوینده غلظت بیشتری داشته باشد.

شرکت تولیدی حذف رد لاستیک از سنگ

شرکت تولیدی حذف رد لاستیک از سنگ حذف رد لاستیک از سنگ فرآیندی دشوار است که تنها توسط مواد شوینده حذف رد لاستیک امکان پذیر است. از همین جهت معمولاً مراکز کارواش و یا مکانیکی ها برای پاک کردن رد لاستیک از محیط خود، از این مواد شوینده استفاده می کنند.

با توجه به این موضوع شرکت های تولیدی بسیاری امروزه در ایران تاسیس شده‌ اند که به تولید و توزیع حذف رد لاستیک ارزان فعالیت دارند. مجموعه ما به عنوان معتبر ترین شرکت تولیدی حذف رد لاستیک در ایران، محصولات خود را علاوه بر ارائه به بازار داخلی به سایر کشور ها از جمله اردن، قطر، عراق و غیره صادر می کند.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.