09120308602

محصولات پاک کننده و چربی زدای روشاپاک

عرضه پر استیک اسید خالص

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده پر استیک اسید خالصتوزیع پر استیک اسید خالص

پر استیک اسید از جمله محلول های ضد عفونی کننده قوی می باشد که با نام های مختلفی نظیر پر اکسی استیک اسید نیز شناخته می شود. در این میان برای تهیه این محلول گند زدا باید به محل تخصصی عرضه پر استیک اسید خالص مراجعه نمود تا با اطمینان خاطر محلول خود را خریداری نمایند.عرضه پر استیک اسید خالص

موارد استفاده پر استیک اسید خالص

موارد استفاده پر استیک اسید خالص اگر بخواهیم به صورت دقیق تر و علمی تر در مورد پر استیک اسید خالص چیزی را عنوان کنیم باید ابتدا به این نکته توجه کرد که پر استیک اسید خالص یکی از انواع محلول های ضد عفونی کننده در صنایع گوناگون می باشد زیرا انواع مخمر، قارچ، باکتری و نیز حتی انواع ویروس ها را از بین می برد.

محلول پر استیک همچنین دارای ویژگی های عمده ی مشابهی نظیر بی رنگی و حتی بی بویی با سایر محلول ها است، اما دارای یک ویژگی خاص و منحصر به فرد نیز می باشد که همین ویژگی باعث متمایز شدن پر استیک اسید خالص از سایر گند زدا ها و مواد ضد عفونی کننده شده است که آن هم عدم آلودگی محیط زیست می باشد.

در واقع پر استیک اسید خالص به صورت تخصصی عمل کرده و فقط به میکروب و ماده گند زا حمله می کند و با سایر فاکتور های زنده و غیر زنده محیطی کاری ندارد. به دلیل این ویژگی از پر استیک اسید در صنایع گوناگون استفاده می شود زیرا هم تخصصی تر و هم به صرفه تر از سایر مواد ضد عفونی کننده است.

در این میان استفاده پر استیک اسید خالص در صنایع دارویی و پزشکی و حتی بیمارستانی برای ضد عفونی کردن زباله های بیمارستانی، در صنایع آب و فاضلاب برای تصفیه و نیز شیلات، در صنایع نفتی و گازی در استخراج از چاه های نفت، دز صنایع کشاورزی برای ضد عفونی کردن میوه ها و سبزیجات و حتی در سرد خانه ها

توزیع پر استیک اسید خالص

توزیع پر استیک اسید خالص برای دسترسی به پر استیک اسید تنها باید به مراکز توزیع پر استیک اسید مراجعه کرد؛ پس خریداران و متقاضیانی که چه در داخل و چه در خارج از کشور قصد خرید عمده و حتی خرده محلول پر استیک اسید خالص را دارند کافی است حتی بدون مراجعه حضوری و اتلاف وقت به صورت مستقیم و بدون واسطه به سایت مجموعه مورد نظر مراجعه نمایند.

متقاضیان خرید محلول پر استیک اسید خالص می توانند این محلول را چه به صورت خرده و کم و نیز چه به صورت عمده انتخاب نموده و خریداری نمایند و بدون هیچ دغدغه خاطر آن را در محل مورد نظر و حتی کشور مورد نظر خود تحویل گیرند.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09120308602 تماس حاصل فرمایید.

مدیر فروش شرکت روشاپاک

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.