09120308602

محصولات پاک کننده و چربی زدای روشاپاک

چون کارخانه تولید کننده هستیم، کمترین حجمی که میتوانیم در خدمت مشتریانِ عزیزمان باشیم یک گالن 20 لیتر است و کمتر از این مقدار، امکان ارسال مقدور نمیباشد.

سفارش پراستیک اسید صنایع شیلات

آنچه در این مقاله می خوانید...

خصوصیات پراستیک اسید صنایع شیلاتارائه پراستیک اسید صنایع شیلات

پراستیک اسید صنایع شیلات
پراستیک اسید صنایع شیلات ماده ای است با ترکیبات شیمیایی که به عنوان یک ضد عفونی کننده و آنتی باکتریال در صنایع شیلات کشور بکار می رود، این محصول با ویژگی هایی که دارد به عنوان یک محلول ضروری و پرکاربرد برای تولید ماهی های باکیفیت به شمار می رود، سفارش پراستیک اسید صنایع شیلات را می توانید از طریق این شرکت معتبر به صورت مستقیم و با قیمتی عالی به روش آنلاین انجام دهید.

سفارش پراستیک اسید صنایع شیلات

خصوصیات پراستیک اسید صنایع شیلات

خصوصیات پراستیک اسید صنایع شیلات صنعت شیلات و پرورش ماهی همواره در صدد است که بهترین و مرغوب ترین انواع ماهی ها را برای عرضه و فروش بیشتر تولید کند، در این راستا لازم است تا هرگونه بیماری و میکروب از ماهی زدوده شود و با استفاده از موادی کم خطر و مناسب، سطح کیفی گوشت آبزیان را بالاتر برد، پراستیک اسید محصولی است که می تواند این اهداف را برای تولید کنندگان ماهی و سایر آبزیان فراهم کند، خصوصیات پراستیک اسید شیلات به شرح زیر می باشد:

  • یکی از مشخصات بارز این محصول این می باشد که پراستیک اسید قادر است تمام میکروب ها، قارچ ها، باکتری ها، اسپورها، ویروس ها و… را از بین برده و نابود سازد و در واقع هیچ میکروبی در برابر این ماده مقاوم نیست، بنابراین قدرت اثرگذاری این محصول بسیار زیاد خواهد بود.
  • یک خصوصیت جالب پراستیک که ان را از سایر ضد عفونی کننده ها متمایز کرده این است که باقیمانده این محصول سمی نمی باشد، آنچه از این ماده باقی می ماند اکسیژن و اسید استیک بوده که پس از مدتی به آب و دی اکسید کربن تبدیل می شود، این ویژگی را سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا هم تایید کرده است.
  • بر روی بدن برخ از انواع ماهی لکه های سفیدی ایجاد می شود که به علت وجود انگل های خاصی می باشد، با استفاده از این ماده می توان این انگل ها را کنترل کرده و کیفیت گوشت ماهی را بیشتر کرد.

ارائه پراستیک اسید صنایع شیلات

ارائه پراستیک اسید صنایع شیلات ارائه پراستیک اسید صنایع شیلات به صورت عمده و کاملا مستقیم انجام می شود، این محصول در بسته بندی های گالن و بشکه ای و در وزن های گوناگون تولید می شود، کیفیت بالا و کارایی صحیح از مزایای پراستیک اسید است که مورد تضمین قرار می گیرد.

قیمت این محصول نوسان دارد و با توجه به مواد اولیه بکار رفته در آن و هزینه های تولید و نگهداری تغییر می کند، لذا خریداران این محصول می توانند قیمت پراستیک اسید بشکه ای را از طریق سایت تخصصی این شرکت استعلام کنند، قیمتها بروز بوده و برای سفارشات انبوه این ماده ضد عفونی تخفیف هم در نظر گرفته شده است، این امر باعث کاهش یافتن نرخ نهایی و مقرون به صرفه شدن آن می شود.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09120308602 تماس حاصل فرمایید.

مدیر فروش شرکت روشاپاک

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.