خرید چربی زدای قوی خانگی آشپزخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید چربی زدای قوی خانگی آشپزخانهاستفاده از چربی زدای قوی خانگی آشپزخانه
چربی زدای قوی خانگی آشپزخانه

چربی زدای قوی خانگی آشپزخانه

خرید چربی زدای قوی خانگی آشپزخانه

خرید چربی زدای قوی خانگی آشپزخانه

محلول های چربی زدا در زیر مجموعه شویندهای قوی خانگی قرار می گیرند و کار اصلی آنها حذف چربی ها از روی سطوح آلوده است. این محلول ها کشش سطحی مولکول های آب را کم کرده و سبب ایجاد اصطکاک بین آب و چربی می شوند. در نهایت ملولکول های چربی خرد شده و از بین می روند. چربی زدای قوی خانگی روشا یکی از مرغوب ترین انواع موجود در بازار است.
چربی زدای قوی خانگی،قدرت پاک کنندگی کلیه سطوح را دارد.

حتما شما نیز در مواقع خانه تکانی یا تمیز کردن اساسی آشپزخانه خود با سطوح آلوده به چربی بسیار زیادی مواجه شده اید. اجاق گاز، سینی فر و توستر و حتی ظروف شیشه ای و بلوری همواره در معرض چرب شدن هستند. حتی سرامیک های کف و دیوار آشپزخانه نیز از شر مولکول های چربی در امان نمی مانند.

 در این مواقع احساس می کنید به یک ماده چربی زدایی احتیاج دارید که قابلیت پاک کردن چربی از روی همه این سطوح را داشته باشد. با وجود چربی زدای خانگی  شما نیاز به خرید چربی زداهای مخصوص سطوح مختلف نخواهید داشت. این چربی زدا قابلیت پاک کردن سطوح مختلف را دارد.

چربی زدای قوی خانگی آشپزخانه

استفاده از چربی زدای قوی خانگی آشپزخانه

یک چربی زدای خوب، سلامت شما را تهدید نمیکند.

یکی دیگر از قابلیت های چربی زدای خوب مثل چربی زدای قوی خانگی این است که به سلامتی شما آسیب نرساند. بسیاری از بانوان کدبانوی ایرانی به طور مداوم از محلول های شوینده استفاده می کنند. با توجه به استفاده زیاد از این محلول ها همواره به بانوان توصیه می شود که از شوینده ها و پاک کننده هایی در منزل استفاده کنند که آسیبی به سلامتی آنها نمی رساند.

چربی زدای قوی خانگی از PH مناسبی برخوردار بوده و هنگام استفاده گازها و بخارات سمی متصاعد نمی کند. بر اساس آزمایشات انجام شده روی این ماده هیچگونه حساسیت و آلرژی در افراد ایجاد نمی کند و از این بابت کاملا تایید شده است.
چربی زدای همه کاره و قابل استفاده در همه بخش های ساختمان

برخلاف تصور چربی زدای قوی خانگی تنها در آشپزخانه کاربرد ندارد. این شوینده در تمیز کردن بخش های مختلف ساختمان از قبیل سنگ و سرامیک سالن پذیرایی، کف و سطوح پارکینگ، حذف رد لاستیک و جرم های سیاه از سطوح، پاک کردن دوده از سطوح، سرویسهای بهداشتی، شیرآلات، راه پله ها، درب و پنجره ها، لوله های فاضلاب، شستن بدنه و موتور خودرو و تمیز کردن آسانسور نیز کاربرد دارد.

چربی زدای قوی خانگی  ویژه آشپزخانه

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.