حلال گریس صنعتی بسیار قوی

آنچه در این مقاله می خوانید...

حلال گریس صنعتیگریس کاتر چیست؟فروش حلال گریس صنعتی درجه یک
حلال گریس صنعتی

حلال گریس صنعتی

حلال گریس صنعتی

چه چیزی گریس صنعتی را حل می کند؟
حلال گریس صنعتی چیست؟
گریس کاتر  R102

حاوی یک حلال با قدرت صنعتی ویژه است که به سرعت گریس را تجزیه می کند، اما بر خلاف سایر حلال های چربی زدای خشن و ساینده، مصرف آن بر روی اکثر سطوح از جمله فلزات، پلاستیک، لاستیک، شیشه، آلومینیوم و موارد دیگر بلامانع است.

چه حلالی می تواند انواع چربی و گریس را از بین ببرد؟
پاک کننده چربی R102 به منظور حذف آلودگیهای چربی و گریس از روی تجهیزات، تمیز کردن، چربی زدایی، تولید شده است.. این می تواند مقادیر زیادی از چربی و سایر این شوینده قوی چربی ،بافت های چربی را از سطوح بدون وارد کردن آسیب به  سطوح حذف میکند.
 R102 چه نوعی از حلال چربی گیر است؟
R102= Cleaner & Degreaser یک پاک کننده و چربی گیر مبتنی بر آب، غیر قابل اشتعال و با فرمول منحصر به فرد حلال مناسب محیط زیستی است که برای سطوح حساس قدرتمند و در عین حال ایمن طراحی شده است.
به سرعت لایه های گریس و کثیفی را تجزیه میکند و دارای بازدارنده های خوردگی برای کمک به محافظت در برابر زنگ زدگی  و خوردگی سطوح است.
منظور از چربی زدای ایمن چیست؟
حلال های تمیز کننده چربی مانند R102 برای محیط زیست و سلامت کارگرانی که از آنها استفاده می کنند خطری ندارند. 
حلال های قلیایی چربی زدای شرکت روشاپاک برای استفاده روی سطوح بی خطر هستند و استفاده از آنها ایمن میباشد.

R102

گریس کاتر چیست؟

حلال چربی گیر سنگین چیست؟
R102=Degreaser Heavy Duty یک حلال  چربی گیر صنعتی است که برای تمیز کردن روغن های سنگین و گریس ها، کربن، روان کننده ها و سیالات هیدرولیک موجود در محیط های صنعتی و تولیدی استفاده می شود.
حلال گریس صنعتی R102 یک فرمول سریع الاثر با قدرت صنعتی دارد که به سرعت ابزارها، ماشین آلات، موتورها و تجهیزات را تمیز می کند تا ظاهری جدید داشته باشند و نرم و راحت کار کنند.
 اما مصرف آن علی رغم سایر شوینده های صنعتی که باعث خوردگی سطوح میشوند، بر روی اکثر سطوح از جمله فلزات، پلاستیک، لاستیک، شیشه، آلومینیوم و موارد دیگر ایمن است.
برای استفاده در موتورهای خودرو و کامیون، تراکتورها، لیفتراک ها، چرخ دنده ها و زنجیر، ماشین آلات صنعتی، تجهیزات برق و سایر ابزارهای فلزی با خاک های سنگین چرب و آشفته عالی است.


فروش حلال گریس صنعتی درجه یک

حلال گریس صنعتی درجه یک توسط افراد متخصص از بهترین مواد ساخته شده که به عنوان یک پاک کننده عمل می کند در نتیجه کارایی بسیار خوبی دارد.
برای خرید انواع مختلف این محصول روش های گوناگونی وجود دارد مانند مراجعه به مرکز خرید ها، فروشگاه ها و تولیدی ها که هر کدام از این ها همه تلاش خود را می کنند یک محصول با کیفیت را در اختیار مشتریان قرار دهند که در این زمینه موفق نیز بوده اند.

 

ساختار انواع حلال گریس

ساختار حلال گریس پیچیده نمی باشد به گونه ای که رسم شکل مولکولی آن بسیار آسان بوده و پیوند ایجاد شده نیز بسیار قوی می باشند که باعث اثر پذیری بیشتر محصول می شود از نظر ترکیب شیمیایی نیز از چند مواد شیمیایی تشکیل شده که به صورت خطی می باشد در نتیجه یک محصولی می باشد که ساختار نسبتا ساده ای دارد.

از نفوذکننده ها نیز در این محصول استفاده می کنند که باعث می شود محصول روان تر شده و خاصیت نفوذ پذیری بالایی داشته باشد که بسیار مهم بوده است از تولوئن، صابون و روغن نیز استفاده می کنند که هر کدام باعث اثر گذاری بیشتر محصول شده که مقاومت و عمر ان را نیز بالا خواهد برد.

فروشنده انواع حلال گریس صنعتی درجه یک
شرکت  روشاپاک  تولید کننده انواع  شوینده های صنعتی  ،کلیه محصولات را از کارخانه  با قیمت بسیار مناسبی ارسال نموده و بعد به دست مشتریان می رسانند.

حلال گریس صنعتی

بازار فروش شوینده های صنعتی

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.