09120308602

محصولات پاک کننده و چربی زدای روشاپاک

تولید کننده پراستیک اسید صنایع غذایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

راهنمای انتخاب پراستیک اسید صنایع غذاییبازار فروش پراستیک اسید صنایع غذایی

پراستیک اسید صنایع غذایی
پراستیک اسید واژه ای است ناآشنا برای کسانی که تاکنون هیچ گونه استفاده ای از این محصول نداشته و تا کنون نیز نام آن‌ را نشنیده اند. پراستیک اسید یک محلولی است که جهت ضدعفونی و میکروب کشی در صنایع مختلف از جمله صنایع غذایی کاربرد داشته و بسیار قوی می باشد. شکل و شمایل مایع مانند داشته و مانند آب بی رنگ می باشد.

تولید کننده پراستیک اسید صنایع غذایی، کارخانه های تولید کننده انواع محلول شیمیایی و مواد ضدعفونی کننده بوده که با عرضه آن به مراکز فروش در اختیار صنایع مختلف و حتی مصارف خانگی قرار می دهد. در ادامه به معرفی بیشتر این محلول و کاربرد و راهنمای انتخاب آن خواهیم پرداخت.

تولید کننده پراستیک اسید صنایع غذایی

راهنمای انتخاب پراستیک اسید صنایع غذایی

راهنمای انتخاب پراستیک اسید صنایع غذایی انتخاب پراستیک اسید صنایع غذایی بسته به نوع مصرف و کاربرد این محلول دارد یعنی اگر نیاز به ضدعفونی قوی در صنایع و کارخانه ها داشته باشد از محلول قوی آن که درصد ۱۵ را به خود اختصاص داده است استفاده می شود و اگر به مقدار ضعیف و در حد مصارف خانگی باشد از درصد های پایین مثلا ۱۰ و یا ۵ استفاده می شود.

پس نکته ای که به عنوان راهنمای انتخاب پراستیک اسید می توان‌در نظر گرفت نوع مصرف و این که در چه صنعتی مورد استفاده قرار خواهد گرفت می باشد. نکته دیگر این که این محلول قدرت ضدعفونی کنندگی بالایی دارد بنابراین بیشتر حالت خورندگی داشته و حتی در تصفیه آب نیز استفاده می شود بنابراین هنگام مصرف محلول باید‌به تمامی نکات درج شده روی محصول توجه شود.

راهنمای دیگر انتخاب پراستیک اسید صنایع غذایی، در نظر گرفتن میزان آسیب این محصول، معایب و مزایای آن و همچنین کیفیت و قیمت محصوب می باشد چرا که همگی جزوعوامل تاثیرگذار بر این محلول مایع می باشد. نکات ذکر شده تنها چند مورد از راهنمایی های مد نظر جهت انتخاب محلول ضدعفونی‌کننده در صنایع غذایی می باشند که با توجه به این نکات هم می توان به نتیجه دلخواه رسید و محصولی با رضایت و اطمینان خاطر را انتخاب و مصرف نمود.

بازار فروش پراستیک اسید صنایع غذایی

بازار فروش پراستیک اسید صنایع غذایی بازار فروش پراستیک اسید صنایع غذایی با توجه به کاربردی گسترده در صنایع دارد تا حدودی رونق داشته و حتی به سایر کشورها نیز صادر می گردد اما اگر همگان نسبت به این محصول آشنایی پیدا کنند طبیعتا بازار فروش آن در داخل پر رونق تر خواهد‌ شد و با توجه و عنایت بیشتر و‌سرمایه گذاری های ویژه در این زمینه می توان در زمینه صادرات نیز به موفقیت های چشمگیری دست یافت و در این زمینه به خودکفایی لازم‌ دست پیدا کرد به طوری که کشور ایران حرف اول‌تولید و صادرات این محصول‌را در میان سایر کشورها بزند.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09120308602 تماس حاصل فرمایید.

مدیر فروش شرکت روشاپاک

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.