تمیزکننده چربی و دوده صنعتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تمیز کننده چربی و دوده صنعتیشوینده قوی چربیخرید تمیز کننده چربی و دوده صنعتی
تمیز کننده چربی و دوده صنعتی

تمیزکننده چربی و دوده صنعتی

تمیز کننده چربی و دوده صنعتی

Grease & Oil Away 
تمیز کننده چربی و دوده صنعتی R102

راه حل آسان برای از بین بردن لکه های چربی ،روغن ، دوده و گریس ناخوشایند از سطوح.

شوینده قوی چربی R102
-یک پاک کننده ساده و حرفه ای برای پاک کردن روغن موتور، چربی و لکه های روغنی از سطوح و قطعات است.
-حاوی مواد فعال با نفوذ عمیق است و حذف چربی و دوده را آسان می کند.
استفاده مستقیم از حلال، می تواند بر روی سطوح اعمال شود و به مواد حساس مانند مرمر، سنگ آهک، ماسه سنگ و گرانیت آسیب نمی رساند.

همچنین می‌توان از آن برای تمیز کردن چربی از کباب‌پزها و سایر مواردی که در اثر رسوبات روغن، گریس یا چربی ایجاد می‌شود، استفاده کرد.

پاک کننده چربی و دوده R102 یک محلول غلیظ است که برای تمیز کردن سریع و آسان دوده ساخته شده است.
به این ترتیب، دوده، خاکستر و سایر آلودگی ها را می توان به کمک R102  حذف کرد.
به لطف این تمیز کننده، عمر قطعات صنعتی و سطوح آغشته به چربی افزایش می یابد.
چربی گیر و دوده پاک کن صنعتی R102 
کنسانتره پاک کننده و چربی گیر صنعتی R102 یک پاک کننده غلیظ سنگین است. به سرعت عمل می کند تا لکه های چربی و روغن و دوده های سرسخت را از موتورها، ماشین آلات سنگین، ابزارها و بتن پاک کند.
این چربی‌گیر قوی حرفه‌ای حتی در از بین بردن آلودگی شدید نیز مؤثر است.

R102

شوینده قوی چربی

مشخصات تمیزکننده چربی و دوده صنعتی R102
مزایای اساسی:
-تمیز کردن چربی و دوده بدون خوردگی و آسیب به سطوح
-افزایش سرعت چربی بری
-عدم بوی تند و زننده
-فاقد گازهای سمی
-سازگار با شخص مصرف کننده
-سازگار با اکثر سطوح فلزی
-غیر قابل اشتعال
-ماده تمیز کننده خاکستر و دوده
-روغن پاک کن R102 / گریس، پاک کننده جرم های سیاه
قوی ترین فرمول رفع لکه روغن صنعتی:
دترجنت صنعتی R102 از فرمولی با نفوذ عمیق برای از بین بردن لکه ها از سطوح کف استفاده می کند.
روی لکه های نفتی (مایع انتقال، روغن ترمز و غیره) که معمولاً در راهروهای بتنی و سنگفرش، کف گاراژها، پارکینگ ها و خطوط عبوری یافت می شوند، موثر است.
ساده و ایمن:
بر خلاف سایر لکه‌برها که از ترکیبات شیمیایی مضر برای حمله به لکه‌های سخت روغن و چربی استفاده می‌کنند، چربی زدای صنعتی R102 کمک می‌کند تا این مشکلات را ایمن و ساده برطرف کنید. اگرچهR102 قدرت زیادی در از بین بردن چربی های سخت و دوده دشوار از سطوح دارد، اما حاوی سفید کننده، اسید یا سایر مواد بالقوه خطرناک نیست.
استفاده آسان:
این فرمول تمیز کننده راحت و آسان برای استفاده است. به سادگی مقدار کمی از این محصول را روی هر لکه روغنی یا نفتی بریزید تا آن را بپوشاند و اجازه دهید خشک شود. همانطور که خشک می شود، شوینده چربی R102 آلودگی ایجاد شده را از بین می برد.
فرمول همه کاره:
 لکه های روغن ممکن است به تکنیک های تمیز کردن متفاوتی نیاز داشته باشند. پاک کننده چربی R102 یک پاک کننده همه کاره و قوی است.
برای خانه و کسب و کار شما بهتر است: لکه های روغن و دوده روی راهرو، کف گاراژ یا سایر سطوح فقط برای ظاهر خانه شما مضر نیستند.
این لکه ها همچنین می توانند به ارزش خانه یا کسب و کار شما لطمه بزنند. برای کمک به حفظ یا حتی افزایش ارزش خانه خود، از این لکه های مزاحم با R102 مراقبت کنید! 


خرید تمیز کننده چربی و دوده صنعتی

تمیزکننده چربی و دوده صنعتی توسط شرکت  روشاپاک  در این عرصه بفروش میرسد و برای این کار از ساز و کار جدیدی کمک می گیرد که یکی از آنها خرید اینترنتی می باشد.
خریداران به این منظور به سایت فروش این محصولات مراجعه نموده و از مشاوره های لازم نیز برخوردار می شوند.

اطلاعاتی درباره تمیزکننده چربی و دوده صنعتی

تمیز کننده های چربی انواع مختلفی دارند برخی از آنها برای صنایع به کار می آیند و برخی تنها برای مصارف خانگی استفاده می شوند.

 چربیها نیز انواع مختلفی دارند برخی فرمول ساده داشته و به راحتی پاک می شوند و یا اصلا به پاک شدن احتیاجی ندارد مثل چربیهای طبیعی که جذب بدن می شوند اما در پاره ای از موارد چربی ها موجب آزار می شوند و سطوح را کثیف می نمایند.

حلال های چربی به این منظور تولید می شوند که پاکسازی سطوحی مثل پارچه ها و انواع سنگ و فلز را شامل شوند. مواد تشکیل دهنده این چربی زداها مختلف بوده که برخی قلیایی و یا خنثی می باشند که باید مد نظر داشت برای چه سطحی می خواهید حلال را به کار ببرید. حلال های صنعتی نیز به همین منوال هستند و بر اساس مواد تشکیل دهنده کاربرد دارند.

شوینده ها بسیار کیفیت بالایی داشته و غیر قابل اشتعال و شعله وری هستند بلکه آنها در مواد آلوده ورود پیدا کرده و به موجب آن محل و سطح تمیز می شود.
از دیگر کاربرد آنها برای پاک نمودن دیوارها و محل کار و فعالیت هستند و یا کف زمین که کار با این شوینده ها نیز آسان می باشد.

این تمیز کننده های چربی را بعد از تولید در ظروف مناسبی قرار میدهند و بر آن تاریخ تولید و انقضاء نیز مشخص می شود همچنین طرز استفاده و محل مناسب برای نگه داری آنها را شرح داده اند.

پخش انواع تمیزکننده چربی و دوده صنعتی

عرضه تمیزکننده چربی صنعتی توسط شرکت روشاپاک صورت میپذیرد که به واسطه آن کمک می کند محصول به دست مشتری برسد و برای بهتر شدن این پخش از سایتها نیز کمک می گیرد.

برای انتخاب تمیزکننده چربی می توانید به فروشگاه های اینترنتی مراجعه کنید. در این فضا تنوعی از محصولات را خواهید دید که توضیحات در مورد محصول و نحوه استفاده از آن کامل در سایت ثبت شده است.
خرید به هر میزان که لازم باشد از این فروشگاه ها انجام می شود و محدودیتی نخواهد داشت.
شرکت روشاپاک تولید کننده انواع  شوینده های صنعتی  میباشد.

تمیز کننده چربی و دوده صنعتی

بازار فروش شوینده های صنعتی

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.