09120308602

محصولات پاک کننده و چربی زدای روشاپاک

بازار خرید گندزدای پراکسیدن

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش مصرف گندزدای پراکسیدنتوزیع کننده گندزدای پراکسیدن

یکی از بهترین انواع مواد با در صد های مختلف برای ضدعفونی کردن انواع سبزیجات و میوه ها و با درصدی متفاوت برای ضدعفونی کردن پساب های آلوده در تصفیه خانه ها استفاده از ضدعفونی کننده و گندزدای پراکسیدن است این محصول بسیار با کیفیت و دارای اثری عمیق و فوری است.

تولید کننده محلول گندزدای پراکسیدن که کالایی بسیار با کیفیت و عالی است را با قیمتی بسیار منصفانه و مناسب در اختیار تمام متقاضیان قرار داده است.

بازار خرید گندزدای پراکسیدن

روش مصرف گندزدای پراکسیدن

روش مصرف گندزدای پراکسیدن محلول های ضدعفونی کننده را در انواعی بسیار مختلف مورد استفاده قرار می دهیم و یکی از نمونه های بسیار عالی و با کیفیت از انواع این کالا محلول گندزدای پراکسیدن است این محلول دارای یون فعال نقره است و می توان از آن با در صد های مختلف برای ضدعفونی کردن میوه و سبزیجات و حتی در تصفیه خانه ها برای ضدعفونی و پاکسازی پساب نیز استفاده کرد.

برای مصارف خانکی کافی است که شما سینک ظرفشویی خود را کاملا با آب پاک پر کنید بعد چند قطره از این محلول را در آب بریزید و با دست محلول را هم بزنید تا کاملا مخلوط شود بعد سبزیجات پاک شده و میوه ها را به صورت جداگانه برای چند دقیقه در آب حاوی ماده ضدعفونی کننده رها کنید و سپس خوب آبکشی کرده تا تمام محلول شسته شود و سپس در سبد بریزید تا خشک شود و بعد در یخچال نگهداری نمایید.

اما روش مصرف گندزدای پراکسیدن در تصفیه خانه ها با درصد های بالا تر و قویتر صورت می گیرد تا بتواند به کلی تمام باکتری ها و ناخالصی های آب را از بین برده و آبی کاملا صاف و شفاف را به ما تحویل دهد.

توزیع کننده گندزدای پراکسیدن

توزیع کننده گندزدای پراکسیدن تولید کننده گندزدای پراکسیدن این محلول بسیار با اهمیت و عالی را از با بهترین فرمول های روز تولید و این کالا را با درصد های مختلف در اختیار مراکز توزیع قرار داده تا انواع این کالا را با قیمتی بسیار مناسب و عادلانه در تمام مراکز فروش در سطح کشور توزیع و به دست مصرف کنندگان برسانند.

توزیع کننده گندزدا انواع این کالا را که بسیار با کیفیت است در بهترین شکل خود ارائه داده و شما می توانید از انواع این محصول عالی با حذف تمام واسطه ها استفاده و کالا را مستقیم و با قیمتی مناسب تر تهیه نمایید و یا اگر به این کالا در اندازه بسیار زیاد نیاز دارید از توزیع گندزدای پراکسیدن به صورت عمده و کلان استفاده نمایید و در آن صورت از نازلترین قیمتی که تولید کننده روی کالا تعیین کرده یعنی قیمت کف و پایه تعیین شده استفاده نمایید.

خانم مهندس هاتفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با شماره 09120308602 تماس حاصل فرمایید.

مدیر فروش شرکت روشاپاک

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.